Contact

Leiding

Takleiding Kapoenen  Scholekster scholekster@parsifal-mechelen.be 0471/248317
Takleiding Kabouters   Beo beo@parsifal-mechelen.be 0491/524719
Takleiding Jonggidsen   Canis  canis@parsifal-mechelen.be 0471/248317
Takleiding Gidsen   Dolfijn  dolfijn@parsifal-mechelen.be
Groepsleiding   Flicka  flicka@parsifal-mechelen.be 0473/448970
  Agame  agame@parsifal-mechelen.be  0471/104194
  Gnoe  gnoe@parsifal-mechelen.be  0489/359665

Facebook – Meisjesgidsen Parsifal

Omdat wij graag meegaan met onze tijd hebben we sinds kort naast de website een facebookpagina van onze groep. U vindt deze pagina makkelijk door in uw facebookzoekbalk ‘Meisjesgidsen Parsifal’ in te geven. Hier vindt u nieuwtjes, foto’s en faits divers. Heeft u liever dat wij geen foto’s publiceren van uw dochter(s)? Stuur dan een mailtje naar groepsleiding@parsifal-mechelen.be Facebook